00:0000:00

*** שימו לב, זהו אינו הערוץ הרשמי של עושים עסקים. חפשו את הלוגו הכחול לבן, או בקרו באתר הבית של התכנית - www.ranlevi.com/biz***

לדרור גנות ניסיון עשיר בחיים על התפר שבין התקשורת ועולם העסקים. דרור כיהן כסמנכ"ל המכירות והשיווק ברדיו תל-אביב ולאחר מכן בחברת ענני תקשורת, מנהל חטיבת הדיגיטל של הארץ-דה מרקר, וכיום הוא מייסד ומנכ"ל Adio, רשת פרסום ברדיו הדיגיטלי. אני ודני טימור שוחחנו איתו על ההווה והעתיד של פרסום ברדיו, על פודקאסטים ועל ניהול תחנת רדיו תחת ארקדי גאידמק...

האזנה נעימה.
רן

00:0000:00

פודקאסט חדש מבית עושים היסטוריה! כשהורה אלוהים לאברהם לעזוב את אור כשדים אל ארץ כנען, הבטיח לו פריון רב. אך אחרי שצלח אברהם את המסע המפרך, הרעב הכבד וכל שאר הקשיים – נותרו בכל זאת אברהם ושרה עקרים וערירים. ד"ר ליאורה רביד ויותם שטיינמן משוחחים על רעיון הפריון במקרא, ומי באמת אשם בעונש שקיבל אברהם.

00:0000:00
00:0000:00

Pension Teaser

00:0000:00
00:0000:00

***שימו לב: זהו אינו הערוץ הרשמי של עושים טיול. חפשו את הלוגו האדום-ירוק, או בקרו באתר הבית: www.ranlevi.com/tiuol***

הפעם נבקר במעיין עין צובה, אחד המעיינות היפים באזור ירושלים, בשרידיו של המבצר הצלבני 'בלמונט' ("ההר היפה") ועץ אלון בן 700 שנה - ונקנח (תרתי משמע) בסדנת שוקולד שפשוט אי אפשר לעמוד בפניה...

00:0000:00

"בבוקר לח בשנת תרל״ח" - כך חרז יורם טהרלב את סיפור העליה על הקרקע של אם המושבות - הלא היא פתח תקווה. בשנת 1970 כותב טהרלב את השיר, שלום חנוך הלחין אותו, ואריק איינשטיין שר שיר שהופך ברבות הימים למעין מסמך היסטורי, על-פיו ילדי ישראל לומדים פרק חשוב בהיסטוריה של הציונות ויישוב הארץ. אך הבלדה המפורסמת הציתה מחדש מלחמת גרסאות עתיקה בין משפחות המייסדים של פתח תקווה, אשר חשו שהבלדהה עושה עוול לאבותיהן. מה באמת קרה שם, באותו יום מיתולוגי על גדות הירקון? ״עושים היסטוריה״ שמחה להציג בפניכם את ״הבלדה על יואל משה סלומון - גרסת הריאליטי״.

את הפרק הפיק, כתב וערך עידן כהן. הפרק מבוסס על תחקיר מעמיק ומרתק מאד שערך חוקר התרבות אלי אשד (קישור למאמר המקורי של אלי).

קישור לדף הפייסבוק של Global Game Jam 2017.

האזנה נעימה,
רן

00:0000:00
00:0000:00

**שימו לב: זהו אינו הערוץ הרשמי של עושים עסקים. בקרו באתר הבית - www.ranlevi.com/biz***

הראיון עם עמוס נחלק לשניים: בחלק הראשון נשוחח על אקסלרטורים, סטארט-אפים וגיוס השקעות. כפי שתשמעו מיד, עמוס מביא עימו אג'נדה סדורה של תובנות ולקחים, בעיקר כאלה שהפיק מכשלונות שלו ושל מיזמים שהשקיע בהם. בחלקו השני של הראיון נדבר על איך עושים מכירות כמו שצריך, ומהן תכונות האופי הדרושות לאיש מכירות מצוין.

לצידי מראיין אורן ולדמן, מומחה לפיתוח ארגוני ויועץ ומלווה לחברות רבות, אורן הינו שותף בחברת הייעוץ אבן דרך. האזנה נעימה.

האזנה נעימה!
רן

00:0000:00

- Older Posts »